Biuletyn Informacji Publicznej Samorządu Województwa Podkarpackiego

Mapa strony

Ogłoszenie o naborze do pracy w Biurze Regionalnym Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli

Termin składania ofert: 14-03-2013 Sekretarka (1 etat)
Miejsce pracy: Avenue de Tervuren 48, 1040 Bruksela
Ogłoszono dnia: 28-02-2013
Nr ogłoszenia: 1/2013
Id ogłoszenia: B-1
Zlecenie: Biuro Regionalne Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli

I. Wymagania w stosunku do kandydatów:

Wymagania niezbędne:

    1. Obywatelstwo polskie;
    2. Wykształcenie wyższe;
    3. Niekaralność oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych;
    4. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku;
    5. Nieposzlakowana opinia;
    6. Biegła znajomość języka angielskiego oraz języka francuskiego w mowie i w piśmie;

Wymagania dodatkowe:

    1. Wiedza na temat funkcjonowania instytucji Unii Europejskiej i samorządu w Polsce;
    2. Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sekretarskim lub asystenckim;
    3. Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, w szczególności w Brukseli;
    4. Wiedza na temat Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Podlaskiego, Lubelskiego, Podkarpackiego i Świętokrzyskiego

II. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • pełna obsługa sekretariatu;
  • obsługa centrali telefonicznej;
  • wspieranie pracy Koordynatora Domu Polski Wschodniej w czynnościach administracyjnych;
  • zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej, głównie poprzez notowanie, przetwarzanie i przekazywanie informacji;
  • przyjmowanie interesantów;
  • organizacja logistyczna wydarzeń;
  • przygotowywanie materiałów księgowych.

III. Wymagane dokumenty:

  1. List motywacyjny w języku polskim wraz z uwzględnieniem wymagań dodatkowych na ww. stanowisku;
  2. Życiorys zawodowy w formacie Europass – w języku polskim;
  3. Kserokopie dyplomów, świadectw potwierdzających wykształcenie;
  4. Referencje, opinie;
  5. Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku, o które kandydat się ubiega;
  6. Oświadczenie o niekaralności i posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych;

IV. Termin, sposób i miejsce:

Termin: 14-03-2013

Sposób: Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, życiorys zawodowy (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz.926, z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 22 marca 1990 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r., Nr 142, poz. 1593, z późn. zm.).

Biuro Regionalne Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli
Avenue de Tervueren 48
1040 Bruksela

z dopiskiem „Konkurs – Biuro w Brukseli”

V. Informacje dodatkowe Aplikacje, które wpłyną do Biura Regionalnego w Brukseli po wyżej określonym terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane. Znajomość języka będzie sprawdzana podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Organizator nie pokrywa kosztów związanych z udziałem kandydata w rozmowie kwalifikacyjnej.
Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Herb Województwa Podkarpackiego