Konsultacje z jednostkami samorządu terytorialnego oraz partnerami społecznymi i gospodarczymi projektu „Programu aktywizacji gospodarczo-turystycznej województwa podkarpackiego poprzez promocję cennych przyrodniczo i krajobrazowo terenów łąkowo-pastwiskowych z zachowaniem bioróżnorodności w oparciu o naturalny wypas zwierząt gospodarskich i owadopylność”

 

Uchwałą Nr 236/4752/16 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 15 listopada 2016 r., ogłasza się konsultacje projektu „Programu aktywizacji gospodarczo-turystycznej województwa podkarpackiego poprzez promocję cennych przyrodniczo i krajobrazowo terenów łąkowo-pastwiskowych z zachowaniem bioróżnorodności w oparciu o naturalny wypas zwierząt gospodarskich i owadopylność”

Termin konsultacji:
35 dni od dnia ogłoszenia Projektu w dzienniku o zasięgu regionalnymi oraz na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego
 

Uwagi i wnioski można przesyłać lub dostarczyć w formie pisemnej na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Ł. Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
IV piętro, pok. nr 401
lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

  1. Uchwała Nr 236/4752/16 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 15 listopada 2016 r. w sprawie przyjęcia oraz poddania konsultacjom projektu „Programu aktywizacji gospodarczo-turystycznej województwa podkarpackiego poprzez promocję cennych przyrodniczo i krajobrazowo terenów łąkowo-pastwiskowych z zachowaniem bioróżnorodności w oparciu o naturalny wypas zwierząt gospodarskich i owadopylność”
  2. Projekt „Programu aktywizacji gospodarczo-turystycznej województwa podkarpackiego poprzez promocję cennych przyrodniczo i krajobrazowo terenów łąkowo-pastwiskowych z zachowaniem bioróżnorodności w oparciu o naturalny wypas zwierząt gospodarskich i owadopylność”
  3. Formularz zgłaszania uwag, opinii i wniosków do projektu „Programu aktywizacji gospodarczo-turystycznej województwa podkarpackiego poprzez promocję cennych przyrodniczo i krajobrazowo terenów łąkowo-pastwiskowych z zachowaniem bioróżnorodności w oparciu o naturalny wypas zwierząt gospodarskich i owadopylność”