Mapa strony

Open / Close Offcanvas sidebar

W skład Sejmiku Województwa Podkarpackiego wchodzą radni wybrani w wyborach bezpośrednich w liczbie 33.

Radni Województwa Podkarpackiego VI kadencji (2018-2023)
  Nazwisko i imię Wybrany z listy Funkcja Mandat

 

Stefan Bieszczad  Prawo i Sprawiedliwość Radny Województwa Podkarpackiego objęty 19.11.2018 r.
  Jerzy Borcz Prawo i Sprawiedliwość

Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego/

Radny Województwa Podkarpackiego

objęty 19.11.2018 r.
 

Monika Brewczak

Prawo i Sprawiedliwość Radna Województwa Podkarpackiego  objęty 28.10.2019 r.
 

Joanna Bril

Prawo i Sprawiedliwość Radna Województwa Podkarpackiego  objęty 24.06.2019 r.
  Jerzy Cypryś Prawo i Sprawiedliwość

Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego/

Radny Województwa Podkarpackiego

objęty 19.11.2018 r.
 

Andrzej Ćwierz

Prawo i Sprawiedliwość Radny Województwa Podkarpackiego objęty 28.10.2019 r.
  Ewa Draus Prawo i Sprawiedliwość

Wicemarszałek Województwa Podkarapckiego/

Radny Województwa Podkarpackiego

objęty 19.11.2018 r.
 

Adam Drozd

Prawo i Sprawiedliwość Radny Województwa Podkarpackiego objęty 19.11.2018 r.
 

Jan Dziubiński

Prawo i Sprawiedliwość  Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r.
 

Maria Fajger 

Prawo i Sprawiedliwość  Radna Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
 

Krzysztof Feret 

Koalicja Obywatelska Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
  Anna Huk  Prawo i Sprawiedliwość 

Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego

Radna Województwa Podkarpackiego 

od 26.11. 2019 r.

objęty 19.11.2018 r. 

 

Jacek Kotula 

Niezrzeszony Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
 

Mariusz Król 

Prawo i Sprawiedliwość Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
  Stanisław Kruczek  Prawo i Sprawiedliwość 

Członek Zarządu Województwa Podkarapckiego/

Radny Województwa Podkarpackiego

objęty 19.11.2018 r. 
  Czesław Łączak  Prawo i Sprawiedliwość 

Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego/

Radny Województwa Podkarpackiego

objęty 19.11.2018 r. 
 

Dorota Łukaszyk

Prawo i Sprawiedliwość  Radna Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
 

Jacek Magdoń 

Prawo i Sprawiedliwość  Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
 

Maria Napieracz 

Prawo i Sprawiedliwość  Radna Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
 

Andrzej Nepelski 

Polskie Stronnictwo Ludowe  Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
  Władysław Ortyl  Prawo i Sprawiedliwość 

Marszałek Województwa Podkarpackiego/

Radny Województwa Podkarpackiego

objęty 19.11.2018 r. 
 

Karol Ożóg 

Prawo i Sprawiedliwość  Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
 

Kamila Piech 

Prawo i Sprawiedliwość  Radna Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
 

Antoni Pikul 

Koalicja Obywatelska  Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
  Piotr Pilch  Prawo i Sprawiedliwość 

Wicemarszałek Województwa Podkarapckiego/

Radny Województwa Podkarpackiego

objęty 19.11.2018 r. 
 

Bogdan Romaniuk 

Prawo i Sprawiedliwość  Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
 

Dariusz Sobieraj 

Polskie Stronnictwo Ludowe  Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
 

Danuta Stępień 

Koalicja Obywatelska  Radna Województwa Podkarpackiego  objęty 03.12.2018 r.
 

Andrzej Szlęzak 

Koalicja Obywatelska Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
 

Jan Tarapata 

Polskie Stronnictwo Ludowe  Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
 

Mieczysław Tołpa 

Prawo i Sprawiedliwość  Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 19.11.2018 r. 
 

Piotr Tomański 

Koalicja Obywatelska  Radny Województwa Podkarpackiego  objęty 03.12.2018 r.
  Wojciech Zając  Prawo i Sprawiedliwość 

Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Radny Województwa Podkarpackiego 

od 26.11.2019 r.

objęty 19.11.2018 r. 

 

 

Maria Kurowska  Prawo i Sprawiedliwość 

Poseł na Sejm RP

Członek Zarządu Województwa Podkarapckiego/

Radna Województwa Podkarpackiego

od 13.10.2019 r.

objęty 19.11.2018 r. 

Mandat wygaszony
w dniu 13.10.2019 r.

 

 Teresa Pamuła   Prawo i Sprawiedliwość 

Poseł na Sejm RP

Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarapckiego/

Radna Województwa Podkarpackiego

od 13.10.2019 r.

objęty 19.11.2018 r. 

Mandat wygaszony
w dniu 13.10.2019 r. 

 

 Adam Śnieżek   Prawo i Sprawiedliwość 

Poseł na Sejm RP

Radny Województwa Podkarpackiego

objęty 19.11.2018 r.

Mandat wygaszony 10.06.2019 r.

 

Herb Województwa Podkarpackiego

 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

 

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego

Realizacja © Oddział ds. kreacji wizualnej i zarządzania serwisami internetowymi