1

 

2

3

 

Konsultacje społeczne projektu Uchwały Sejmiku Województwa Podkarpackiego w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw  w roku 2015 w województwie podkarpackim.

 

Uchwałą Nr 8/179/14 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 22 grudnia 2014 r., ogłasza się konsultacje projektu Uchwały Sejmiku Województwa Podkarpackiego w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w roku 2015 w województwie podkarpackim.

 

Termin konsultacji:

14 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia na stronie internetowej 

 
Uwagi i wnioski można przesyłać lub dostarczyć w formie pisemnej na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, Departament Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem, III Piętro, pok. Nr 319 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 


Do pobrania: 

1.Uchwała Nr 8/179/14 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 22 grudnia 2014 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu Uchwały Sejmiku Województwa Podkarpackiego dotyczącej określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz tych upraw  w roku 2015 w województwie podkarpackim.

2.Projekt Uchwały Sejmiku Województwa Podkarpackiego w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w roku 2015 w województwie podkarpackim.

 3.Formularz zgłaszania uwag i wniosków do projektu Uchwały Sejmiku Województwa Podkarpackiego dotyczącej określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz tych upraw  w roku 2015 w województwie podkarpackim.