Biuletyn Informacji Publicznej Samorządu Województwa Podkarpackiego

Mapa strony

Dyrekcja Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie informuje, że ogłasza nabór na stanowisko :

  • Zastępca Głównego Księgowego
  • Miejsce wykonywania pracy: Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie wyższe preferowane wykształcenie wyższe na kierunkach finanse, rachunkowość,
  • ekonomia lub kierunkach pokrewnych,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • samodzielność i wysoki poziom umiejętności organizacyjnych,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne,
  • znakomita organizacja pracy własnej oraz pracowników działu księgowości.

Opis stanowiska :

  • rzetelne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi ,
  • przygotowanie i kontrola dokumentów do zamknięcia miesiąca oraz roku,
  •  uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych na potrzeby jednostek zewnętrznych ( Banki, Urząd Marszałkowski, Ministerstwo Zdrowia, Urząd Skarbowy)
  • czynny udział w przygotowaniu planów finansowych jednostki planów finansowych,
  • fczynny udział w audytach i badaniu sprawozdania przez biegłego rewidenta.

Korzyści wynikające z umowy o pracę:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatek za wysługę lat od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego,
  • nagrody jubileuszowe,
  • pakiet socjalny,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Wymagane dokumenty:

  • podanie podpisane przez kandydata
  • CV z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • kserokopie świadectw, dyplomów potwierdzonych za zgodność z oryginałem
  • „oświadczenie, że podane dane osobowe są rzetelne i prawdziwe”
  • „oświadczenie o dobrowolności podania nieobowiązkowych danych osobowych”
  • „oświadczenie RODO”

Dyrekcja Szpitala zastrzega sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Załączniki:
PlikZałączającyRozmiarUtworzonoOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Dokument od podmiotu zewnetrznego niedostepny cyfrowo 3.pdf)Dokument od podmiotu zewnetrznego niedostepny cyfrowo 3.pdf[OZ] Beata Bróż-Szaluś67 kB2024-07-19 08:352024-07-19 08:35

Herb Województwa Podkarpackiego